https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KOCA AHMETLER KUR’AN KURSU HİZMETE AÇILDI

Önceki dönem AK Parti İlçe Başkanı Durmuş Kaan Şahin’in merhum babası Hüseyin Şahin’in hayrına Kocabelen mevkiinde yer alan Koca Ahmetler Cami avlusuna yaptırdığı Kur’an Kursu’nun açılışı gerçekleştirildi.

28.06.2019 15:16 tarihinde yayınlandı 216 defa okundu 0 defa yorumlandı
KOCA AHMETLER KUR’AN KURSU HİZMETE AÇILDI

Açılışa; Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Yardımcıları Hakkı Çoşgun, Celil Gökçen ve meclis üyeleri de katıldı. 

   Aksu İlçe Jandarma Komutanı Salih Demirtaş, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır ve çok sayıda davetlinin yer aldığı açılışta kısa bir konuşma yapan İl Müftü Yardımcısı Mustafa Şimşek, “Şehirler imar edilirken sadece bina yapmakla olmaz, şehirlerimiz manen de imar edilmeli. Aksu’muzun imarında hizmetleri geçen, cami ve Kur’an Kurslarımıza yardımcı olan Halil Şahin başkanımıza, her zaman başımızda bulunup bizlere rehberlik eden değerli Kaymakamımız Aydın Ergün’e ve bu hizmeti yapan Durmuş Kaan Şahin’e teşekkür ediyorum.” dedi. 
   Şimşek’in konuşmasının ardından İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan açılışın duasını gerçekleştirdi. Protokolün kurdele kesiminin ardından ise Kur’an Kursu gezilerek, hayırlı olsun temennilerinde bulunuldu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları