https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KENT KONSEYİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

Aksu Kent Konseyi 4. Seçimli genel kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Veli Altıntaş’tan başkanlık bayrağını Tülay Ateş devraldı.

27.04.2019 14:50 tarihinde yayınlandı 257 defa okundu 0 defa yorumlandı
KENT KONSEYİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ
   Genel kurula Aksu Belediye Başkan Vekili Emin Bal da katıldı. Bal, Altıntaş’a hizmetlerinden dolayı plaket taktim ederken, Tülay Ateş’e de başarılar diledi.
   Kurucu Başkanlığını Turan Şahin’in yaptığı Aksu Kent Konseyi seçimli genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Genel kurula Aksu Belediye Başkan Vekili Emin Bal, Başkan Yardımcıları Hakkı Çoşgun, Nevzat Bozarslan, Celil Gökçen, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı. Konseyin 3. Dönem başkanlığını yapan Veli Altıntaş başkanlığı döneminde kendisine destek olan başta Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin olmak üzere herkese teşekkür etti. Bayrağı devralan Tülay Ateş ise bu dönem eğitim çalışmalarına ağırlık verileceğini ifade ederek hep birlikte Aksu için çalışacaklarını kaydetti. Divan Başkanlığını yapan Üreticiler Birliği Başkanı Turan Şahin ise üreticiler birliği olarak çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini kaydetti.
   Aksu Kent Konseyi’nin kuruluş aşamasından itibaren çalışmaları yakından takip ettiğini kaydeden Aksu Belediye Başkan Vekili Emin Bal, bu dönemde belediyenin yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Herkesin Kent Konseyi çatısı altında birleşmesinin kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Bal, hizmetlerinden dolayı Veli Altıntaş’a plaket taktim etti. Emin Bal, başkanlığa seçilen Tülay Ateş’e de yeni döneminde başarılar diledi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları