https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Kemal Çelik’ten, Kundu esnafına ‘çözüm’ sözü

Kemerağzı Mahallesi Kundu Esnafları Koruma Derneği’nin kahvaltı programına katılan AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, bölge esnafının sorunlarının en kısa sürede çözülebilmesi için gerekli adımların atılacağını söyledi.

18.11.2020 11:43 tarihinde yayınlandı 36 defa okundu 0 defa yorumlandı
Kemal Çelik’ten, Kundu esnafına ‘çözüm’ sözü
Kundu’da bulunan bir restoranda düzenlenen programa AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik ve Kemerağzı Mahallesi Kundu Esnafları Koruma Derneği üyesi esnaflar katıldı. Bölgedeki sorunları tek tek not alan AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, kısa süre içerisinde bölge esnafını mutlu edecek adımların atılacağını ifade etti.
KANMAZ’DAN TEŞEKKÜR
Kemerağzı Mahallesi Kundu Esnafları Koruma Derneği Başkanı Metin Kanmaz, Kemal Çelik’in programa katılımından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Bölgemizde birtakım sıkıntılar yaşıyoruz. Esnafımız pandemi dolayısıyla zor günlerden geçiyor. Bölgemizdeki derelerin temizlenmesini istiyoruz. Bir de karakol ve sağlık ocağı eksiğimiz var. Vekilimize tüm bunları ilettik. Kendisi tüm taleplerimizi not aldı ve gerekli çalışmaların yapılacağının sözünü verdi. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları