https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KAYMAKAM ERGÜN’DEN ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

24.04.2019 13:56 tarihinde yayınlandı 217 defa okundu 0 defa yorumlandı
KAYMAKAM ERGÜN’DEN ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden belediye başkanı seçilen Başkan Şahin, gün içerisinde Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, AESOB Başkanı Adlıhan Dere ve Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca’yı ağırladı. 

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i makamında ziyaret ederek yeni döneminde başarılar diledi. İlçe hakkında sohbetin de gerçekleştiği ziyarette Başkan Yardımcıları Hakkı Çoşgun, Celil Gökçen, Nevzat Bozarslan ve Yusuf Koçyiğit de hazır bulundu. 
Gün içerisinde AESOB Başkanı Adlıhan Dere de birlik yönetimi, denetimi ve disiplin kurulu üyeleri ile Başkan Şahin’i ziyaret etti. Dere, Başkan Şahin’in ilk beş yıllık döneminde Aksu’nun ciddi değişim ve gelişim yaşadığına vurgu yaparak, “Aksu her kesimden insanın yaşadığı bir ilçe. Halil Başkan burada hem ilçe başkanlığı hem de belediye başkanlığı yaptı. İlçeyi çok iyi tanıyor. Aksu’yu daha da güzelleştirip, geliştireceğine inanıyoruz. Yeni döneminde de kendisine başarılar diliyoruz.” dedi. Ekibiyle birlikte bu dönem de güzel işler yapacaklarını kaydeden Başkan Şahin ise, “İlk dönemimizde Menderes Türel Başkanımızla ciddi sorunları çözdük. Çalkaya sorununu çözüme kavuşturduk. Bizim bölgemizin önceliği planlama, imar çalışmaları. Geçen dönem büyük projeleri kaçırmadık, bu dönem de ilçemiz için çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca da Başkan Şahin’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları