https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KAYMAKAM ERGÜN’DEN ÖĞRETMENLERE DESTEK

Bu yıl ilk kez düzenlenen Türkiye Öğretmenler Kupası’na katılan Aksu Öğretmenler Bayan Voleybol Takımı önce il birincisi oldu, ardından bölge şampiyonu olarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

28.11.2019 10:12 tarihinde yayınlandı 184 defa okundu 0 defa yorumlandı
KAYMAKAM ERGÜN’DEN ÖĞRETMENLERE DESTEK
Aksu’yu temsil eden öğretmenler Türkiye Şampiyonası’nda elenseler de ilk yılda elde ettikleri bu önemli başarı ile Aksu’nun gururu oldular. Öğretmenleri ağırlayan Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, emeklerinden dolayı voleybol takımını kutladı.
 
Milli Eğitim Bakanlığı’nın Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile spor federasyonlarının iş birliğinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Türkiye Öğretmenler Kupası etkinliklerine katılan Aksu Öğretmenler Bayan Voleybol Takımı ilk yıllarında Türkiye finaline kadar yükselme başarısı elde etti. İl birincisi, ardından bölge şampiyonu olan Aksu temsilcisi öğretmenler Türkiye Şampiyonasında elenseler de ilk kez katıldıkları turnuvada bu kadar başarılı olmalarıyla göz doldurdu. Türkiye Şampiyonası sonrası voleybol takımını konuk eden Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, öğretmenlere çiçeklerle teşekkür ederken, “Sizler elde ettiğiniz başarılı sonuçlarla ilçemizin adını duyurdunuz. İlçemiz adına sizlere çok teşekkür ediyoruz. Önemli olan illaki şampiyon olmak değil. Bu turnuvaya katılmanız, emek harcamanız da önemliydi. Bizler her zaman elimizden gelen desteği sizlere vermeye hazırız, bizim yapabileceğimiz bir şey olursa her zaman sizlerin yanınızdayız.” dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları