https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KARLAR ÜLKESİNİ İZLEDİLER

28.11.2019 16:10 tarihinde yayınlandı 170 defa okundu 0 defa yorumlandı
KARLAR ÜLKESİNİ İZLEDİLER
Aksu Kaymakamlığı, Aksu Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile düzenlenen “Gezerek Öğreniyorum” Projesi devam ediyor. Proje kapsamında, Aksu’da engelli ve özel eğitim gören yaklaşık 70 çocuk Mall Of Antalya Sinema Salonlarında “Karlar Ülkesi 2” filmini izleyerek, gönüllerince bir gün geçirdi.
Aksu Kaymakamı Aydın Ergün’ün eşi Necla Ergün ile Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin’in de eşlik ettiği çocuklar “Karlar Ülkesi 2” filmini izledi. 70 öğrenci öğretmenlerinin gözetiminde keyifli bir gün geçirdi. Çocuklarımızın yüzlerinde oluşan bu mutluluğun tarifi yok diyen Necla Ergün ve Ümmü Şahin Karlar Ülkesi 2 filmini çocuklarla birlikte izledi.
 
“Gezerek Öğreniyorum” Projesi nedir?
 
Aksu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından koordine edilen “Gezerek Öğreniyorum” projesi kapsamında engelli çocuklar için düzenli aralıklarla farklı etkinlikler düzenleniyor. Amacı farkındalık yaratmak ve engelli çocuklara güzel vakit geçirtmek olan proje, öğrenci ve öğrenci velileri tarafından da büyük beğeni topluyor.          
                                                                      
     
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları