https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KARINCALAR TİTİZ, AKSU TEMİZ

Aksu Belediyesi ve Yurtpınar Yeni Mahalle İlkokulu işbirliğiyle düzenlenen “Karıncalar Titiz, Aksu Temiz” projesi kapsamında Yurtpınar Yeni Mahalle İlkokulu öğrencileri okul çevresi ve mahalle genelinde temizlik yaptı.

16.03.2019 13:57 tarihinde yayınlandı 231 defa okundu 0 defa yorumlandı
KARINCALAR TİTİZ, AKSU TEMİZ
    Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları Yurtpınar Yeni Mahalle İlkokulunu ziyaret ederek, projeye destek verdi.
Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ziyarette yaptığı konuşmada, “Yaşanabilir bir çevrenin ancak temiz tutulan bir çevreyle mümkün olabileceğini belirterek, belediyemiz ve Yurtpınar Yeni Mahalle İlkokulu işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu proje başta öğrenciler olmak üzere yöre halkının çevre kirliliği ve geri dönüşüm konularında bilinçlendirilmesini amaçlamaktadır. Toplumda bireyden başlayarak çevre kirliliğinin önüne geçmek, sürdürülebilir bir çevre ve toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla başlattığımız bu projeye öğrencilerimizin yoğun ilgisi bizleri ziyadesiyle mutlu etti” dedi.
Yurtpınar Yeni Mahalle İlkokulu Müdürü Veli Gökçen ise “Öğrencilerimiz temizlik yaparken yol güvenliğini sağlayan İlçe Jandarma Komutanlığı ile Aksu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve bizleri yalnız bırakmayan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.
                                                                       

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları