https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KARATAŞ'DAN AKSU'LU SPORCULARA DESTEK

Aksu sevdalısı İnşaat Mühendisi olan Deniz Karataş Aksu'lu sporculara desteğini sürdürmeye devam ediyor.

27.11.2019 13:42 tarihinde yayınlandı 279 defa okundu 0 defa yorumlandı
KARATAŞ'DAN AKSU'LU SPORCULARA DESTEK
   Yerel seçim sonrası Aksu'dan ayrılmayan ve Aksulular için çalışan Deniz Karataş Aksu Belediyesi Spor Kulübü sporcularına eşofman desteği verdi. Sporcuları antrenman sırasında ziyaret eden Karataş daha sonra  tüm sporcularla yemekte bir araya geldi.
   Mustafa Kemal Atatürk'ün ''Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim'' sözüyle Aksu'lu sporculara desteklerini dile getiren Karataş ''Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi ahlak kısmında huzurunuzda hocalarınıza teşekkür ederim. Sizleri bu denli akıllı, ahlaklı ve başarılı yetiştirdiği için onlar teşekkürün büyük bir kısmını hak ediyor. Siz gibi başarılı öğrencilerimiz olduğu müddetçe Aksu'da bizler güzel işler  yaptığımız sürece sizlerde bunun devamını getirecek olanlarsınız. Bizler ve hocalarınız sizlerin bu günlerde daha iyi şartlarda spor yapmalarını ve eğitim hayatlarınızda başarıya ulaşmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz ama unutmayın ki taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir. Sizler bu azminizi hayatınız boyunca devam ettirin bizler her zaman yanınızdayız.''dedi.
Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, yönetim kurulu üyeleri ve Antrenörler  spora verdiği desteğinden dolayı İnşaat Mühendisi Deniz Karataş'a teşekkür etti.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları