https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KARATAŞ: SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLER GELİŞTİRİLMELİ

Karataş, "Aksu'daki gençlerimizin sanata, spora, sosyal ve kültürel faaliyetlere daha fazla yönelmesi için gerekli alanlar oluşturulmalıdır.''dedi.

18.12.2019 12:35 tarihinde yayınlandı 172 defa okundu 0 defa yorumlandı
KARATAŞ: SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLER GELİŞTİRİLMELİ
  2019 Yerel seçim sürecinde Aksu'da sıkılmadık el bırakmayan İnşaat Mühendisi Deniz Karataş Aksu'ya her alanda destek vermeye devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde Aksu Belediyesi Spor Kulübü’ndeki tüm sporcuları antrenman sırasında ziyaret eden ve yemekte bir araya gelen Karataş, ''Bizim özümüz Aksu. Aksu’da doğdum, Aksu’da doydum.  Aksu'nun kalkınması için imkanımız ölçüsünde elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız.''dedi.
  İnşaat Mühendisi Deniz Karataş "Aksu'nun bir evladı olarak her zaman başta gençler olmak üzere tüm Aksulu hemşehrilerimin yanındayım. Biz sadece seçim döneminde değil her zaman Aksu ve Aksulularla beraberdik ve beraber olacağız.  Geçtiğimiz günlerde sporcu kardeşlerimizi ziyaret ettik. Hem sporcu kardeşlerim hem bizler mutlu olduk. Beraber istişarelerde bulunduk. Bu ziyaretlerimiz her zaman devam edecek. Sanata, spora, sosyal ve kültürel faaliyetlere yapılan yatırım benim için çok önemlidir. Bunlar geleceğe yapılan yatırımlardır. Bu gün Aksu'dan bir çocuğumuzun Dünya'da başarı elde etmesini istiyorsak gerekli desteği bugünden hepimizin vermesi gerekiyor. Gençlerimizin sanata, spora, sosyal ve kültürel faaliyetlere yönelmesi için gerekli alanlar oluşturulmalıdır. Bu konuda bizler üstümüze düşen görevi imkanlarımız ölçüsüne yerine getiriyoruz. Topluma ve dünyaya karşı sorumlu, bedenen ve ruhen sağlıklı dinamik ve üretken bir gençliğin yetişmesi için biz her zaman gençlerimizin destekçisiyiz.'' dedi.

Haber: Ayşe YILDIRIM
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları