https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KAMU-SEN ATILIM ÜNİVERSİTESİ ANLAŞTI

Türkiye KAMU-SEN ile Atılım Üniversitesi arasında Lisansüstü Eğitim ve Öğretim anlaşması imzalandı.

24.01.2020 10:15 tarihinde yayınlandı 422 defa okundu 0 defa yorumlandı
KAMU-SEN ATILIM ÜNİVERSİTESİ ANLAŞTI
          KAMU-SEN Genel Başkanı Önder Kahveci ve Atılım Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Yıldırım Üçtuğ'un imzaladığı protokol iki yıl süreyle yürürlükte kalacak.
         KAMU-SEN üyelerine tezli / tezsiz uzaktan eğitim yüksek lisans programları için bireysel başvurularda %20 oranında, 5 veya daha fazla grup başvurularında %30 oranında indirim uygulanacak.
          Genel esaslar ve öğrenci kabulünde 13 Ocak 1985 tarihli ve 18634 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan YÖK Öğrenci  Disiplin Yönetmeliği hükümleri ve Atılım Üniversitesi iç mevzuatı ile yürürlükte bulunan lisansüstü eğitim ve öğretime ilişkin mevzuat hükümleri geçerli olacak.
            Genel Başkan Önder Kahveci, anlaşmanın üyelere hayırlı olmasını diledi.  Her geçen gün daha da gelişen dünyada eğitimin önemine vurgu yapan Kahveci, yaşam boyu eğitimi desteklediklerini, devamında eğitimin her alanda kariyer ve liyakati de beraberinde getirdiğini kaydetti. Kahveci, ''Kamuda görev yapan üyelerimize imkan tanıyan bu tür uygulama ve anlaşmaları geliştirerek sürdürmeye devam edeceğiz. Tekrar bu anlaşmanın üyelerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum'' dedi.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları