https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

JÜLİDE SARIEROĞLU’NDAN AKSU ZİYARETİ

Önceki dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Jülide Sarıeroğlu kısa adı TESKOMB olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Birlikleri Merkez Birliği’nin toplantısı için Antalya’daydı.

16.10.2019 13:25 tarihinde yayınlandı 353 defa okundu 0 defa yorumlandı
JÜLİDE SARIEROĞLU’NDAN AKSU ZİYARETİ
Sarıeroğlu Antalya temasları kapsamında Aksu Belediyesi’ni de ziyaret etti. Başkan Şahin’e yeni döneminin hayırlı olmasını dileyen Sarıeroğlu Şahin’in annesinin vefatını öğrenince kendisinin de kısa süre önce babasını kaybettiğini ifade ederek Başkan Şahin’e baş sağlığı dileklerini iletti.
 
Önceki dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Jülide Sarıeroğlu’nun Aksu Belediyesi ziyaretinde AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kadın Kolları İl Başkanı Tülay Beşkonak Özçay ve AESOB Başkanı Adlıhan Dere de yanında yer adlı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Sarıeroğlu Başkan Şahin’e ikinci döneminin hayırlı olmasını dileyerek, ilçe hakkında bilgiler aldı. Başkan Şahin’in kısa süre öncesi annesinin vefat ettiğini öğrenen Sarıeroğlu kendi babasının da yakın zamanda vefat ettiğini dile getirerek başsağlığı diledi.
Ziyaretin ardından memnuniyetini dile getiren Başkan Şahin, Jülide Sarıeroğlu’na nazik ziyaretleri için teşekkür etti. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları