https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

İYİ Partili Vakkas Kurt, İsa Yıldırım’dan helallik istedi

DSP’nin Aksu Belediye Başkan Adayı İsa Yıldırım’ın Macun Kapalı Pazar’daki mahalle toplantısına katılan İYİ Parti’nin Kurucu üyelerinden Vakkas Kurt, Yıldırım’dan helallik istedi.

12.03.2019 13:39 tarihinde yayınlandı 682 defa okundu 0 defa yorumlandı
İYİ Partili Vakkas Kurt, İsa Yıldırım’dan helallik istedi
   Yıldırım’ı destekleyeceğini ifade eden Kurt,  “Çocuklarımızın geleceği için çalışın” dedi.  Ayrıca AK Parti’nin mahalle temsilcililerinden Mahmut Can’da partisinden istifa ederek, Yıldırım’ın saflarına katıldı.
31 Mart seçimlerine sayılı günler kala, DSP’nin Aksu Belediye Başkan Adayı İsa Yıldırım’ı destekleyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Çok sayıda vatandaşın katılımıyla Macun Pazar Yeri’nde gerçekleşen mahalle toplantısında İYİ Parti’nin kurucu üyelerinde ve aynı zamanda İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Vakkas Kurt ile AK Parti’nin mahalle temsilcilerinden Mahmut Can, 31 Mart yerel seçimlerinde İsa Yıldırım’ı destekleme kararı aldıklarını deklare ettiler.
  DSP Aksu Belediye Başkan Adayı İsa Yıldırım’a geçmişte çok büyük haksızlık ettiğini ifade ederek helallik isteyen İYİ Parti’nin Vakkas Kurt, “Öncelikle hepinizin huzurunda başkandan helallik istiyorum.  Çok haksızlık etim. Çok eleştirdim. Hakkında çok konuştum. Bana hakkı geçti. Her şeyden önce ondan hakkını helal etmesini istiyorum.  Ben İYİ Parti Kurucu üyelerinde ve yönetim kurulu üyesiydim. Şimdiden söylüyorum. Hiçbir beklentim yok” şekliden açıklamalarda bulundu.  
Yıldırım’dan son bir ricasının olduğunu ifade eden İYİ Partili Vakkas Kurt, “Başkana şimdiden söylüyorum, kazanırsanız, belediyeye gelirsem, bana bir çay ikram etmeyin. Ben hiç alınmam. Ama benim çocuklarım büyüyor.  Onların önünde bir gelecek var. Sadece hizmet edin” dedi. Kurt’un bu talebine DSP Aksu Belediye Başkan Adayı Yıldırım, “Hiç şüpheniz olmasın. Kısacası biz sizin hizmetkârınızız. Biz size hizmet etmeye geliyoruz. Biz sizin çocuklarınıza ve size güven vermek için durmadan çalışacağız. Bundan büyük mutluluk olmaz” şeklinde cevap verdi.
  Yıldırım’a destek kararı alan diğer bir isim AK Parti’nin mahalle temsilcilerinden Osman Can, Başkanımın geçmişteki çalışmaları ortada. Bu çalışmaları görüp desteklememek olmaz. Mahallemiz adına, çocuklarımızın geleceği  için İsa Yıldırım başkanımızı destekleyeceğiz. Allah şimdiden yar ve yardımcısı oldun” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları