https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

İYİ PARTİLİ KADINLAR MECLİSTE

Antalya'dan İYİ Partili 1000 kadın Ankara'da Genel Başkanları Meral Akşener'le buluştu.

15.11.2019 10:21 tarihinde yayınlandı 259 defa okundu 0 defa yorumlandı
İYİ PARTİLİ KADINLAR MECLİSTE
19 İLÇEDEN 23 OTOBÜS 1000 KADIN
Antalya'nın 19 ilçesinden 23 otobüsle Ankara’ya giden İYİ Partili kadınlar TBMM’de İYİ Parti Grup Toplantısı’na katıldı. Antalya İyi Parti il başkanlığına atanan Yavuz Temizer’in çalışmalarıyla canlılık kazanan parti teşkilatları, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi. İyi Parti Antalya il başkanı Yavuz Temizer’in kısa sürede oluşturduğu il yönetimi ve üye kayıtları çalışması sonucu hareketlenen iyi partililer, Ankara’ya genel başkanları Meral Akşener'in gurup toplantısına katılmak ve gazi meclisine ve Anıtkabire ziyaret yapmak üzere 1000  kadınla Pazartesi akşamı yola çıktı. İlçelerde toplanan kadınlar, il başkanlığı önünden 23 otobüslük bir konvoyla hareket ettiler. Salı günü yapılan İYİ Parti grup toplantısına katılan Antalyalı kadınlar, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e sevgilerini ‘Cumhurun Başkanı Meral Akşener’ tezahüratları yaparak bildirdiler.  
İYİ PARTİ SALONU TAŞTI
Antalyalı kadınların salonu doldurması sonucu, erkekleri ve basını dışarı alan Meral Akşener, Antalyalı kadınlara seslendi.  Tüm kadınlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Akşener “Burayı şereflendiren her bir kadınımız, bugün ülkeyi yönetenlere ‘Aklınızı başınıza alın’ mesajı verdi. Burası Türkiye, Türkiye biziz. Burası Anadolu, Anadolu biziz. Ben 25 yıldır aktif politika yapıyorum. Bir siyasi partinin grup toplantısına ilk defa Antalya’dan yola çıkan yaklaşık 1000 kadın geliyor. Bu irade, bu tavır ben bu siyaseti biliyorsam, elbette ki ağlara gidecektir” dedi. Akşener, konuşmasının ardından kadınlarla birlikte fotoğraf çekildi.
ANITKABİR ZİYARETİ
Grup toplantısının ardından toplu olarak Anıtkabir’e hareket eden kadınlar Anıtkabir ziyaretinde duygu dolu anlar yaşadı. Düzenlenen organizasyon daha sonra 23 araçlık konvoyla, İYİ Parti Genel Merkezi’ne doğru hareket ederek, Genel Merkez’deki partilileri selamlamasıyla son buldu.
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları