https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI RECEP BAL’DAN UYARI

‘’İYİ Parti’yi şoke eden karar’’ başlıklı haber için İYİ Parti Alaylı Temsilcisi Mustafa Hanedar’ın yanıtı üzerine İlçe Başkanı Recep Bal'da genel uyarıda bulundu.

20.03.2019 13:28 tarihinde yayınlandı 1259 defa okundu 0 defa yorumlandı
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI  RECEP BAL’DAN UYARI
   İlçe başkanlığı makamının genel başkan makamı olduğunu vurgulayan İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal’da konuya istinaden şunları kaydetti.
  Bal ‘’Genel Başkanımızı ve İYİ Parti’yi destekleyenlerin tamamı adayın kim olduğuna bakmazlar. İYİ Parti’ye gönül vermiş her birey başımızın tacıdır. Biz çamur siyasetine tamamen karşıyız. Fakat Türkiye çapında Demokratik Sol Parti ve HDP, AKP’nin arka bahçesi olmuştur. İYİ Parti’nin aday çıkardığı her işçede DSP ve HDP’de tavşan aday çıkarmıştır. Bunların ispatları da sosyal medyada dolaşan DSP’nin araçlarında AKP’nin broşürlerinin taşındığı gün gibi ortadadır. Genel Başkanım Meral Akşener diyen şahsın iki evinin birinde DSP adayının bir diğerinde de Türel’in afişinin asılı olduğu da Akp’ye çalıştıklarının kanıtıdır. İyi partiliyim deyip de başka adaya destek vereceğim, diyenlere de şunu bildirmek isterim, Genel Başkanımızın ve partimizin arkasındayız diyerek farklı bir partinin adayına destek vermek tüm partilerin parti tüzüğünde disiplin suçudur. Bu seçimi kişiselleştirmemek gerekiyor bu seçim kişiyi değil ülkeyi ilgilendirir. ‘’dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları