https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

İYİ PARTİ AKSU İLÇE BAŞKANI RECEP BAL'DAN 19 MAYIS MESAJI

İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

18.05.2019 11:49 tarihinde yayınlandı 205 defa okundu 0 defa yorumlandı
İYİ PARTİ AKSU İLÇE BAŞKANI RECEP BAL'DAN 19 MAYIS MESAJI
   İlçe Başkanı Recep Bal, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 100 yıl önce Samsun’a ayak basarak Kurtuluş Mücadelemizin ve Cumhuriyetimizin ilk adımını attığını belirterek şu ifadelere yer verdi.  
  Bal ''Gazi Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıkıp, bağımsızlık mücadelesini başlatmıştır. Kadın, erkek, yaşlı, genç ve çocuklar vatanın bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlık uğruna Büyük Önderin; “Ya İstiklal, Ya Ölüm” parolasını benimseyip, tarihe kazınan kurtuluş mücadelesine katılmıştır. Mustafa Kemal Atatürk’ün ifade ettiği gibi; “Bağımsızlık Türk Gençliğinin karakteridir. Türkiye Cumhuriyeti’ne içeriden ve dışarıdan yapılan saldırılar karşısında yılmayacağımızı, birlik ve beraberliğimizi bozdurmayacağımızı herkesin bilmesi gerekir. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının açtığı aydınlık yolda, korkmadan, yılmadan yürümeye devam edeceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, vatanımızı kurtaran kahraman atalarımızı, şehit ve gazilerimizi şükranla anıyor, halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”dedi.
 
 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları