https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

İYİ PARTİ AKSU'DA DELEGELERİNİ SEÇTİ ---

Kongre sürecine giren İYİ Parti, Aksu'da delege seçimlerini tamamlayarak 400 delegeye ulaştı.

02.03.2020 12:05 tarihinde yayınlandı 196 defa okundu 0 defa yorumlandı
İYİ PARTİ AKSU'DA DELEGELERİNİ SEÇTİ ---
   Macun Kapalı Pazaryerinde gerçekleştirilen delege seçimine  İYİ Parti İl Teşkilat Başkanı Neşe Toker, İl Yönetim Kurulu Üyeleri İlhami Okudan, Mehmet Yıldırım, Salih Ezer, İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Şükriye Karaben, Kent Tarihi ve Tanıtımı Dairesi Başkanı Durmuş Ali Arslan ve çok sayıda parti üyeleri katıldı.
   Delege seçimine katılımın yoğun olduğunu ifade eden İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal, 900 üyeden 400 delege seçildiğini ifade ederek, ''Particilik anlayışının ciddiyetini bilen, partimize gönül vermiş arkadaşlarımız ile delege seçimimizi tamamladık. İl yönetimine ve partimize gönül vermiş tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.
   İYİ Parti İl Teşkilat Başkanı Neşe Toker ise ''Antalya'nın 19 ilçesinde kongrelerimiz devam ediyor. Delege seçimlerinden sonra ilçe başkanlarımız seçilecek, tamamen kurumsal ve demokratik bir şekilde ilerlemeye devam edeceğiz.''dedi.
   İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Meliha Gökkurt'da delegelerde kadın sayısının arttığını belirterek, ''Önceki yıllara nazaran artık partimizde de delegelerimizde de kadın sayımız daha fazla, kadınlarımızın bu denli aktif olmaları bizleri mutlu ediyor.''dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları