https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

İYİ PARTİ AKSU'DA DELEGELER BELİRLENİYOR

İYİ Parti Aksu'da kongre süreci 1 Mart'ta yapılacak olan delege seçimleriyle başlıyor.

12.02.2020 13:53 tarihinde yayınlandı 210 defa okundu 0 defa yorumlandı
İYİ PARTİ AKSU'DA DELEGELER BELİRLENİYOR
    Kongre sürecinin delege seçimleri ile başlayacağını dile getiren  İYİ Parti İlçe Başkanı Recep Bal, 24 Haziran seçimlerinde aldıkları oyun yüzde 10'u olan 900 yeni üye sayısına ulaştıklarını belirtti.
Kongreye hazır olduklarını ifade eden Başkan Bal ''Üye kayıt kotamızı doldurduk. 6 aylık yeni kurulmuş bir parti iken Aksu'da 9 bin oy almıştık. Yerel seçimlerde Genel Başkanımız Meral Akşener, üye kayıt kampanyası başlattı. Bunun üzerine Antalya İl Başkanımız Yavuz Temizer her ilçeye aldıkları oyun yüzde 10'u kadar üye kotası koydu. Bizde 900 oyu fazlasıyla tamamladık ve artık kongreye hazırız. Kongre sürecimiz 1 Mart'ta yapılacak olan delege seçimleriyle başlayacak. Daha sonra kongre tarihimizi netleştireceğiz. ''dedi.
   Kongre sürecinin Aksu'ya ve İYİ Parti'ye hayırlı olması temennisinde bulunan Bal, kongre sonrası hedeflerinin üye sayısını artırmak olduğunu ifade etti. 
İlçe Başkanı Bal ''Ülke genelinde 266 bin yeni üyemiz var. Yıl sonuna kadar Türkiye'de 400 bin yeni üyeye ulaşmayı planlıyoruz. Aksu'da hedefimiz 9 bin üyeye ulaşmak.''dedi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları