https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

İYİ’LER BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİNDE BULUŞTU

İYİ Parti Elmalı İlçe Teşkilat Başkanlığı Elmalı’da kazanılan zafer sonrası birlik ve beraberlik yemeği düzenleyerek Elmalılı vatandaşlarla birlik ve beraberlik görüntüsü sergilediler.

15.04.2019 08:57 tarihinde yayınlandı 240 defa okundu 0 defa yorumlandı
İYİ’LER BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİNDE BULUŞTU
    İYİ Parti Elmalı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğine İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, İl Başkan Yardımcıları, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Demre İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, Elmalı İlçe Başkanı Turgay Kızıltaç, Meclis Üyeleri ve Elmalılı vatandaşlar katıldı.
   Elmalılı hemşerilerine yemek dağıtımı da yapan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, kendisi  için getirilen danayı kestirmeyerek İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in hayvansever olduğunu hatırlatarak danayı kestirmedi.
Elmalılı olan ve hemşerileri tarafından coşkuyla karşılanan ve kendisine gösterilen sevgi seli ile Elmalılı hemşerileriyle buluşan     İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın Elmalılı vatandaşlara teşekkür ederek hep birlikte Elmalı’da Halil Öztürk Başkanımızla birlikte daha İYİ günler yaşayacağız” dedi.
   Birlik beraberlik yemeğinin ardından Elmalı Yuva’ya teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları