https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

İSMİNİ MERAL AKŞENER KOYMUŞTU

10.09.2019 11:21 tarihinde yayınlandı 424 defa okundu 0 defa yorumlandı
İSMİNİ MERAL AKŞENER KOYMUŞTU

Türk’ün ilk Er Meydanı olarak bilinen 667’nci Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne katılmak için Antalya’ya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i, 3 yıl önce ‘isim annesi’ olarak adını koyduğu Aksu İlçe Başkanı Recep Bal’ın oğlu Mustafa Kemal karşıladı.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen ve Türk’ün ilk Er Meydanı olarak bilinen 667’nci Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne katılmak için Antalya’ya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, havalimanında coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Akşener’i karşılayanlar arasında il ilçe teşkilatlarının yanı sıra belediye meclis üyeleri de bulundu.

İSİM ANNESİ OLDU
Akşener, havalimanında küçük bir sürpriz de yaşadı. Meral Akşener’in 3 yıl önce ‘isim annesi’ olarak adını koyduğu İYİ Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal’ın oğlu Mustafa Kemal Bal’da karşılayarak çiçek sundu. Mustafa Kemal’i görünce oldukça sevinen ve tebessüm eden Akşener, “İnşallah büyüyünce de Mustafa Kemal Atatürk gibi bir insan olursun” diyerek dilekte bulundu.

BÖCEK’LE GÖRÜŞTÜ
Karşılama töreninin ardından partililerle birlikte İl Teşkilatı’na geçen Akşener, burada bir süre kalarak daha sonra yine konvoy eşliğinde güreşlere katılmak için Elmalı’ya doğru harekete geçti. Başpehlivanların kıran kırana bir mücadele sergilediği güreşleri izleyen Akşener, final karşılaşmasının ardından da Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Muhittin Böcek’le bir araya geldi. Bir süre belediye binasında kalan Akşener, ziyaretten sonra da havalimanına geçerek Antalya’dan ayrıldı.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları