https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

HÜKÜMET KONAĞI İNŞAATINDA İNCELEME

Aksu Hükümet Konağı ve Millet Bahçesinin inşaatı devam ediyor. Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin inşaat alanında incelemelerde bulundu.

06.10.2020 17:51 tarihinde yayınlandı 85 defa okundu 0 defa yorumlandı
HÜKÜMET KONAĞI İNŞAATINDA İNCELEME
Mevcut Kaymakamlık binasının arkasındaki alanda yapımı devam eden Hükümet Konağı hizmete başladığında kamu birimleri tek çatı altında toplanmış olacak. Yapılacak olan Millet Bahçesi ise ilçeye daha da değer katacak. Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin inşaat alanında incelemelerde bulunurken onlara Tapu Müdürü Atila Atalay ve MHP Meclis Üyesi Osman Sarı da eşlik etti.
Hükümet Konağı inşaatı ile yakından ilgilenen Kaymakam Ergün, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Hükümet Konağı’nın ve Millet Bahçesinin Aksu’nun çehresini değiştireceğini kaydeden Başkan Şahin ise, “Aksu’ya kazandırmak istediğimiz en önemli projelerden birisinin inşaatı hızla devam ediyor. Vatandaşlarımız hükümet konağı hizmet vermeye başladığında kamudaki işlerini halledebilmek için farklı yerlere gitme zahmetinden kurtulmuş olacak. Tüm kamu kurumları tek çatı altında toplanacak. Aksu’da bir hükümet konağı olmaması ilçenin kanayan yaralarından birisiydi. Yapılacak olan Millet Bahçesi de ilçemize ayrı bir güzellik katacak.” dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları