https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

HER YAŞIN ADAMI ‘ARSLAN’

İnternet çağının hızla ilerlediği şu günlerde seçim çalışmalarını sosyal medya üzerinden de hızla sürdüren Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan, gençlere ulaşmanın artık sosyal medya üzerinden olduğu çağımızda bu fırsatı kullanarak ne kadar çok kitleye hitap edebildiğini kanıtlamış oluyor.

26.03.2019 12:10 tarihinde yayınlandı 281 defa okundu 0 defa yorumlandı
HER YAŞIN ADAMI ‘ARSLAN’
    Dijital çağda yaşadığımız 2019 da artık kitlelere sosyal mecralar üzerinden daha rahat ve daha kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Tanıtım, reklam gibi birçok çalışmanın kısa sürede daha çok kişiye ulaşması artık Facebook, Twitter gibi sosyal medya üzerinden yapılıyor. Seçim heyecanının yaşandığı şu günlerde Aksu’da da bu mecraları CHP-İYİ Parti Millet İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan, aktif bir şekilde kullanıyor. Projelerini tek tek anlattığı videolarını sosyal medya hesaplarında paylaşan Arslan, böylelikle genç kitleye de kolaylıkla ulaşabiliyor.
  Gençlere ulaşmanın artık sosyal medya üzerinden olduğu çağımızda Arslan, bu fırsatı kullanarak ne kadar çok kitleye hitap edebildiğini kanıtlamış oluyor. Sosyal medyada oldukça aktif olan Arslan’ın proje videolarına Durmuş Ali Arslan Facebook, YouTube,Twitter ve instagram hesaplarından ‘aksuicin’ yazdığınız da ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları