https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

HAREKETE GEÇİYORUZ DEDİLER

Aksu Kent Konseyi harekete geçiyoruz dedi ve 9 günlük bayram tatilinin ardından ilk hizmetini Aksu'ya yaptı.

12.06.2019 14:45 tarihinde yayınlandı 251 defa okundu 0 defa yorumlandı
HAREKETE GEÇİYORUZ DEDİLER
  Aksu'nun ilk Yörük Türkmen Meclisini kuran konsey umarız Antalya'ya örnek olacak işler yapma yolunda hızla ilerlerler ve bu yıl Aksu'da kültür sanat anlamında doyasıya bir yıl yaşarız. 
  Önceki yazılarımda da  Aksu'nun bu gibi meclislere ihtiyacı olduğunun altını çizmiştim.  Aksu Kent Konseyi Kurucu başkanı Turan Şahin'de 2014 yılında Aksu Kent Konseyi Çocuk Meclisinin oluşumunda öncü olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne dilekçesini vermişti. Aradan geçen 5 yıla rağmen halen bu adım hakkında bir şey yapılmaması yapıldıysa bile aktif halde tutulmaması çok ilginç bir durum. Çocuklar geleceğimiz derken şuan da çocukların fikirlerine ihtiyacın olmaması da bir garip... Kent Konseyi'nin bu adımı ile birlikte Aksu halkı bu gibi oluşumların  devamının  gelmesini istediklerinden eminim. Daha önce de dile getirdiğim gibi çocuk, kadın, genç tüm bireylerin yerel yönetimlerde bir sök hakkı olmalıdır.
Aksu Kent Konseyi ve üyelerine bu adımı attıkları için ayrıca teşekkür ederek Aksululara bu yıl güzel festivaller yaşatmalarını umuyorum.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları