https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Halk Et Alanya Mağazası 6 Mayıs’ta hizmete giriyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in halkı ucuz, kaliteli ve sağlıklı etle buluşturduğu Halk Et Mağazalarının üçüncüsü Alanya’da 6 Mayıs Çarşamba günü hizmete giriyor.

29.04.2020 14:46 tarihinde yayınlandı 124 defa okundu 0 defa yorumlandı
Halk Et Alanya Mağazası 6 Mayıs’ta hizmete giriyor
Yerelden ve kırsaldan kalkınma hedefiyle yola çıkan Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin halkı ucuz ve sağlıklı etle buluşturmak için hayata geçirdiği Halk Et Projesi Antalya geneline yayılıyor. İlki Kepez İlçesi Zafer Mahallesi’nde açılan Halk Et Mağazası’nın ikincisi Manavgat’ın Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlamıştı. Yoğun ilgi gören Halk Et Satış Mağazası’nın üçüncüsü de Alanya’da açılıyor.
KALİTELİ ET UYGUN FİYAT
Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraki ANET, Halk Et’in üçüncü mağazasını Alanya’ya kazandırmak için başlattığı çalışmalarda sona geldi. Alanya’nın Şekerhane Mahallesi, Eczacılar Caddesi Cuma Pazarı Mevkii’nde 6 Mayıs Çarşamba günü hizmete girecek Halk Et Satış Mağazasında güvenilir, kaliteli, sağlıklı et ürünlerine uygun fiyatla ulaşılabilecek. Halk Et Mağazası’nın Alanya’da da açılacak olması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. 

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları