https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

GÜLSÜM AYNALI ERAT’DA ADAY

İYİ Parti Aksu İlçe kurucularından Gülsüm Aynalı Erat, bu Pazar gerçekleşecek ilçe kongresinde başkan adayı olacağını açıkladı.

18.06.2020 21:10 tarihinde yayınlandı 200 defa okundu 0 defa yorumlandı
GÜLSÜM AYNALI ERAT’DA ADAY
Erat açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
“ Kurucusu olduğum İyi Parti Aksu İlçe Teşkilatının kuruluşunda kurucu üyelik ve Aksu İlçe Teşkilatının birinci döneminde başkan yardımcılığı yapmış bulunmaktayım. Şu anda ise Antalya İl Yönetiminde Yönetim Kurulu üyesi olarak görevime devam etmekteyim.
    İyi Parti içerisindeki dostlarımızın yoğun isteği üzerine; partimizin kuruluşunun planlanmasında, kuruluş anında ve şu anda partimizin halktan olan tüm üyeleri ve partimizi çeşitli makamlarda temsil eden değerli meclis üyeleriyle birlikte büyük bir aile olarak halkımıza hizmet etmek için Aksu İlçe Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Ekip arkadaşlarımın ve şahsımın bu yoldaki hedefi, İyi Parti içerisinde demokrasiyi ve çoğulcu katılımı güçlendirmektir.
       İlçemizde ilerlemekte olan ve zorlu bir yokuşu geçmeye çalışan partimiz, umut ve yenilik dolu bir meşalenin ilk kıvılcımlarını göstermektedir. Bu meşale halkımızın ve partimize gönül vermiş bütün herkesin desteğiyle her geçen gün büyüyecektir. Bir kadın, bir mühendis ya da bir siyaset insanı olarak değil;  1995 yılından bu yana Aksu’da bulunan bir vatandaş olarak partimizin lideri Meral Akşener’i örnek almış bulunmakta ve kadın aday algısını değiştirmek üzere elimi taşın altına koyma cesaretini göstererek söylüyorum. Birlikte başaracağız. Aksu halkına inanıyorum.”

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları