https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

GÖKKURT; KADIN ÜYE SAYIMIZ ARTIYOR

İYİ Parti Aksu İlçe Kadın Kolları Başkanı Meliha Gökkurt, Aksu’da partisinin kadın üye sayısını artırmayı hedeflediğini söyledi.

18.03.2020 14:41 tarihinde yayınlandı 136 defa okundu 0 defa yorumlandı
GÖKKURT; KADIN ÜYE SAYIMIZ ARTIYOR
İYİ Parti’nin Aksu’da kurucu üyelerinden olan ve uzun zaman Kadın ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Meliha Gökkurt, partisinin Kadın Kolları’nın kurulmasının ardından İlçe Başkanı Recep Bal tarafından Kadın Kolları Başkanlığı’na atandı. Partinin kuruluşundan itibaren sahada görev aldığını belirten Gökkurt, saha çalışmaları sırasında bir çok kadınla görüştüğünü ve bölgedeki kadınların sorunlarına vakıf olduğunu dile getirdi.
KADIN PROGRAMLARI ARTACAK
2014 yılından bu güne aktif siyasette yer aldığını belirten Meliha Gökkurt, “Siyasete 2014 yılında girdim. 2018 yılında kurulan İYİ Parti Aksu İlçe Teşkilatı’nın kurucu üyelerinden birisiyim. Partimiz adına her zaman sahalarda çalıştım. Kadın ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken, Kadın Kolları’nın kurulmasının ardından İlçe Başkanımızın takdiriyle Kadın Kolları Başkanlığı’na atandım. 26 Mart’ta ilçe kongremiz var. İlçe başkanımız seçildikten sonra Kadın Kolları olarak etkinliklerimiz artacak. Bir kaynaşma ve istişare programı düzenleyeceğiz. Ramazan ayında iftar programlarımız ve ev ziyaretlerimiz olacak. Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edeceğiz.  Partimize kadınların ilgisi yüksek. Teşkilatımızda çok fazla kadın üyemiz var. İlçe Başkanımız ve meclis üyelerimiz de kadın kollarının çalışmalarını destekliyor. Birlik ve beraberlik içinde bir çalışma yürütüyoruz. Kadın üye sayısının arttırmayı hedefliyorum. Aksunun sosyolojik ve demografik yapısını biliyorum. Kadınların yapısını biliyorum. İlçemizdeki erkek egemen yapıyı kırmayı hedefliyorum ve bunu başaracağım. Aksu’da İYİ Parti’yi bir kadın partisi yapmak istiyorum. Burada kadın yapılanmasını oluştururken, diğer ilçelerle de işbirliği içinde olacağız. ''dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları