https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

GÖKÇEN AKSU'DA KURBAN KESİM YERLERİNİ AÇIKLADI

Aksu Belediyesi, Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı. Bayram boyunca ekiplerin görev başında olacaklarını ve denetimlerini sürdüreceklerini kaydeden Belediye Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, ilçede huzurlu bir bayram geçirilmesi için gerekli önlemlerin alındığını kaydetti.

08.08.2019 15:42 tarihinde yayınlandı 286 defa okundu 0 defa yorumlandı
GÖKÇEN AKSU'DA KURBAN KESİM YERLERİNİ AÇIKLADI
Aksu’da kurban satış ve kesim yerlerini belirleyen ve bu alanlarda sık sık denetimler yapan Aksu Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi için de gerekli tedbirleri aldı.
Kurbanlıkların; Cihadiye’de bulunan Pınarlı Eğitim ve Kültürel Hizmet Derneği’ne bağlı Hilmiye Öğrenci Yurdu’nda, Pınarlı Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde bulunan Vera Kırtasiye Hayvancılık Org. Turz. Gıda. Özel Eğt. San. Ltd. Şti’ye ait kesim yerinde ve Aksu Eğitim ve Kültür Derneği Arifiye Öğrenci Yurduna ait alanda kesilebileceğini kaydeden Belediye Başkan Yardımcısı Celil Gökçen “Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz kurban bayramı öncesinde denetimlerini arttırdı. Ekiplerimiz sadece kurban satış yerlerinde değil, fırınlarda, kasaplarda, pastanelerde de denetimler yaptı. Halkımızın huzurlu ve rahat bir bayram geçirmesi bizler için çok önemli. Ekiplerimiz bayramda da görev başında olacaklar. Kurban bayramında ilçe sakinlerimize hayırlı bir bayram diliyorum.” dedi.
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları