https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

GESAM TÜRKİYE SERGİLERİ SOHBET TOPLANTISI YAPILDI

Türkiye Güzel Sanat Eserleri Meslek Birliği'nin (GESAM) hazırladığı, "Türkiye Sergileri Sohbet Toplantısı" yapıldı. Böylece her hafta yapılan etkinliklere bir yenisi daha eklenmiş oldu.

25.03.2019 12:08 tarihinde yayınlandı 312 defa okundu 0 defa yorumlandı
GESAM TÜRKİYE SERGİLERİ SOHBET TOPLANTISI YAPILDI
  GESAM Yönetim Kurulu Üyesi Nezih Demirtepe'nin sunumuyla, ''Manisa'dan Düzce'ye İl İl GESAM Türkiye Sergileri'' konulu sohbet programı 24 Mart 2019 tarihinde yapıldı. GESAM Başkanı Osman Altıntaş'ın yoğun programı dolayısıyla katılamadığı etkinliğe Başkan Vekili Nezih Demirtepe'nin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkçenin Diriliş Hareketi Derneği Kurucusu Yalçın Mıhçı ve Yardımcısı Suat Özer, Basın Danışmanı Figen Bilen Atalay, Eski Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşteşar Yardımcısı Orhan Kalkan, Aile Bakanlığı'ndan Macide Öztürk ve sanatçılar katıldı.
  2011 yılında, Nezih Demirtepe'nin, ''Bütün Anadolu'yu gezip sergiler açalım'' teklifinin Yönetim Kurulu'nca onaylanmasıyla ilk olarak Manisa'da başlayan serüven, 2019 yılında Düzce Sergisiyle tamamlandı.
  Demirtepe, toplantıda sergi anılarını bir bir paylaştı. Katılımcıların da anılarını anlattıkları  sohbet toplantısı çok verimli geçti. Toplantı, GESAM Bilişim ve Yayın Kurulu Sekreteri Ressam Demet Adalı'nın yaptığı konuşmayla son buldu.
  Akıcı konuşması, güzel anlatımları ve verdiği güzel bilgiler için, GESAM Yönetim Kurulu Üyesi Nezih Demirtepe'ye teşekkür ederiz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları