https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

GESAM GÜZEL SANATLAR VE TELİF HAKLARI ETKİNLİĞİ KONYA'DA

Türkiye Güzel Sanat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (GESAM) T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla, Güzel Sanatlar ve Telif Hakları konulu etkinliğinin, on sekizincisini 4 Şubat 2020 tarihinde Konya'da gerçekleştirdi.

05.02.2020 13:57 tarihinde yayınlandı 426 defa okundu 0 defa yorumlandı
GESAM GÜZEL SANATLAR VE TELİF HAKLARI ETKİNLİĞİ KONYA'DA
    Konya İl Halk Kütüphanesinde gerçekleştirilen sergide, Ahmet Dalkıran, Ayla Algüner, Aynan Çolakoğlu, Aynur Albayrak, Bediha Sağcan, Can Akın, Çetin Öztürk, Didem Eroğlu, Elizabeth Can, Emine Kasap Karakoç, Ercan Algüner, Eşsiz Kürek, Fatma Ramise Bayramoğlu, Ferah Hindioğlu, Gülbahar Kaya, Gülay Yılmaz, Günnur Şanlı, Halil Açıkgöz, Hülya Karoğlu, Kadriye Karataş, Lale Gökdağ, M. Necati Büyükkalkan, Mustafa Kınık, Necmettin Karabulut, Nihan Semen Ersöz Uzar, Tolga Akalın, Tuğyan Soylu, Uğur Atan, Sevgi Kayalıoğlu, Süleyman Şolpan, Yakup Hayro, Yasemin Güler Selamoğlu, Zekiye Karamanoğlu ve Gülcan Başar eserleriyle katıldı.
   Prof. Dr. Tolga Akalın tarafından  5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanununa göre ''Sanatçıların Hak Arama Yöntemleri'' konulu konferans verildi. Telif Hakları üzerine ise sine/vizyon sunumu yapıldı.
   GESAM Bilişim ve Basın Başkanı Sanatçı Can Akın İngilizce kitaplarını imzaladı. Katılım belgesini ise Konya Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz'ın elinden aldı.
          Büyükşehir-Gündem Güzel Sanatlar ve Telif Hakları konulu etkinliği düzenleyen GESAM ve tüm katılan sanatçıları kutlarız.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları