https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

GAZETECİ BAHRİ KÜPELİ'Yİ YİTİRDİK

Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED) Genel Başkanı Bahri Küpeli, ''Yapısal Reformlar Paneli'ne katılmak üzere gittiği Zonguldak'ta hayatını kaybetti.

06.12.2019 08:59 tarihinde yayınlandı 321 defa okundu 0 defa yorumlandı
GAZETECİ BAHRİ KÜPELİ'Yİ YİTİRDİK
    Ankara Yenimahalle'nin yetiştirdiği gazetecilerden olan Küpeli girişken,atak ve bölge-ülke sorunlarına karşı duyarlı bir insandı. BAKZİFED'in kurucu ve Genel Başkanı olan gazetecimiz, Ankara'ya taşındıktan sonra Ankara Yenimahalle Gazetesi'ni yayına soktu. Ayrıca Safranbolu Gündem, Bizim Ulus, Yerel Haber, Yenigöz gazetelerinin de imtiyaz sahipliğini üstlenmişti.
         Küpeli, Yenice'nin HES sorunu karşısında gazetelerde sürekli konuyu işleyerek destek vermiş, çeşitli televizyonlarda yaptığı programlarla HES olayını gündeme taşımıştı. Küpelinin ölümü mesleğini yürüttüğü Ankara Yenimahalle'de büyük üzüntü yarattı.
          Evli ve bir çocuk babası olan Küpeli için 6 Aralık 2019 tarihinde Safranbolu'da BAKZİFED önünde bir tören düzenlenecek. Bahri Küpeli daha sonra Cuma Namazı ardından kılınacak cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlanacak.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları