https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/?ref=bookmarks

FUTBOL YAZ OKULLARI AÇILDI

Aksu Belediyesi’ne bağlı Aksu Belediyespor Kulübü futbol yaz okulunun açılışını gerçekleştirdi.

26.06.2019 11:16 tarihinde yayınlandı 152 defa okundu 0 defa yorumlandı
FUTBOL YAZ OKULLARI AÇILDI
Açılışa katılan Aksu Belediyesi Başkan Vekili Emin Bal, çocuklara yaz tatilinde hem dinlenmelerini hem de spor yaparak vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini öğütledi.
Mehmet Selvi’nin başkanlığındaki Aksu Belediyespor Kulübü cuma günü tüm branşlarda yaz okullarının açılışını yapacak. Futbol yaz okulunun açılışı ise salı günü gerçekleştirildi. Açılışa Aksu Belediyesi Başkan Vekili Emin Bal, Başkan Yardımcıları Hakkı Çoşgun, Celil Gökçen ve meclis üyesi Emin Çağlar katıldı. Futbolcu çocuklara yaz tatilini iyi değerlendirmelerini öğütleyen Bal, sporun önemine değindi. Yaz okulu açılışının ardından Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine hazırlanan sporcuları da ziyaret eden Emin Bal, güreşçilere başarılar diledi.
5 BRANŞTA EĞİTİM
Bu yaz 5 branşta yaz okulu açıldığını ifade eden Aksu Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, “Futbol yaz okulunun açılışını bugün yapıyoruz. Güreş, Muay thai, kick boks ve karate branşlarının açılışını ise cuma günü yapacağız. Biz Antalya’da yaz okulu için çocuklardan ücret talep etmeyen tek kulübüz. Amacımız çocukları spora yönlendirmek,  onlarda spor bilinci oluşturmak. Yaz okullarımız okullar açılana kadar devam edecek. Bizlere destek veren Belediye Başkanımız Halil Şahin’e, bugün bizleri yalnız bırakmayan Başkan Vekilimiz Emin Bal, Başkan Yardımcılarımız Hakkı Çoşgun, Celil Gökçen ve meclis üyemiz Emin Çağlar’a teşekkür ediyorum.” dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları