https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ERGÜN VE ŞAHİN’DEN ANNELERE ZİYARET

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin eşleriyle birlikte ilçede bir takım ziyaretler gerçekleştirerek anneler gününü kutladı.

11.05.2020 15:20 tarihinde yayınlandı 117 defa okundu 0 defa yorumlandı
ERGÜN VE ŞAHİN’DEN ANNELERE ZİYARET
    Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, eşi Necla Ergün; Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin Anneler Gününde şehit ve gazi anneleri ile eşlerini unutmadı.  Sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan Şahin tüm annelerin Anneler Gününü kutladı. İlk ziyareti 102 yaşındaki Elif Bulut nineye Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ile birlikte gerçekleştiren Başkan Şahin daha sonra Aksu’da ikamet eden gazi anneleri ve eşlerini ziyaret ederek, tüm annelerin anneler gününü kutladı.
   Şahin; “Aksu Kaymakamımız Aydın Ergün ile birlikte ilçemizdeki şehit ve gazi ailelerimizin eşlerini ya da annelerini ziyaret ettik. Bugün gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde koronavirüs nedeniyle büyüklerimizin ellerini öpemedik ancak sosyal mesafe kurallarına uyarak onlarla birlikte güzel bir gün geçirdik. Tüm annelerimizin gününü canı gönülden kutluyorum.” dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları