https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

EMİN BAL;NE YAPIYORSAK AKSU’NUN GELECEĞİ İÇİN YAPACAĞIZ

Aksu Belediye Başkan Vekili Emin Bal, Kızılcahamam kampına katılan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in yokluğunu aratmadı. Bal, haftasonu Aksu’da 30 özel programa katıldı.

01.05.2019 12:14 tarihinde yayınlandı 288 defa okundu 0 defa yorumlandı
EMİN BAL;NE YAPIYORSAK AKSU’NUN GELECEĞİ İÇİN YAPACAĞIZ
  Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bu haftasonu Ankara Kızılcahamam’da yapılan kampa katılmak üzere Ankara’ya gitmişti.  Başkan Şahin’in yerine Antalya Büyükşehir, Aksu Belediye Meclis Üyesi ve Aksu Belediyesi Başkan Vekili Emin Bal eşlik etti. Cumartesi ve Pazar günü tam mesai yapan Bal, Aksu’yu nerede ise adım adım gezdi. Cumartesi sabah erken saatlerde vatandaşların özel davetlerine katılan Bal, ziyaretlerine gün içerisinde de devam etti. Bal, akşam saatlerinde ise Aksulu gençlerin en mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak düğünlerine eşlik etti. Bazı geçlerin daveti üzerine ise nikahlarını kıyarak, geline evlilik cüzdanını teslim etti. Bal’ın programı Pazar günü de aynı tempoda devam etti. Pazar günü de özel davetlere katılan Bal, yine akşam saatlerinde düğün davetlerine katıldı. Bal, haftasonu toplamda 30 özel davete katılarak, adeta bir başkan vekilinin rekorunu kırdı.
BAL;NE YAPIYORSAK AKSU’NUN GELECEĞİ İÇİN YAPACAĞIZ
  Aksu’da vatandaşa çok şey borçlu olduklarını ifade eden Bal, “31 Mart seçimleri geride kaldı. Şimdi yeniden vatandaşımızın içerisine çıkıyoruz. Bizde makamlar ve şahıslar önemli değildir. Ak Parti’de hizmet önemlidir. Aksu Belediye Başkanımızın bize emanet ettiği makama en iyi şekilde sahip çıkmaya çalıştık. Vatandaşlarımızın her davetine icabet etmeye çalıştık. Yoğun bir haftasonu oldu. Her zaman milletimizin hizmetkarı olacağız. Aksu çok güzel şeylere layık. Ne yapıyorsak Aksu’nun geleceği için yapacağız” açıklamasında bulundu.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları