https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ELAZIĞ’DAN AKSULULARA TEŞEKKÜR

Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem felaketi nedeniyle Aksu Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasındaki malzemelerin Elazığ’a ulaşmasının ardından Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürü Turan Karahan’dan Aksu’ya teşekkür mesajı geldi.

01.02.2020 16:14 tarihinde yayınlandı 164 defa okundu 0 defa yorumlandı
ELAZIĞ’DAN AKSULULARA TEŞEKKÜR
    Karahan, yardım malzemelerinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kaydederek, hem belediyeye hem de Aksulu    vatandaşlara teşekkür etti.
    Aksu Belediyesi’nin başlattığı yardım kampanyasına Aksuluların verdiği destekle bir tır dolusu malzeme depremzedelere dağıtılmak amacıyla Elazığ’a gönderilmişti. Tırın Elazığ’a ulaşmasının ardından malzemeleri teslim alan Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Aksu’ya teşekkür mesajı gönderdi. İl Müdürü Turan Karahan, “İlimizde ciddi bir deprem yaşadık. Rabbim bu depremleri bize bir daha yaşatmasın. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Depremden sonra herkes tek yürek oldu, depremin yaralarının sarılması için seferber olundu. Bu desteklerden biri de Antalya Aksu Belediyesi’nden geldi. Belediyemiz bizi arayarak kendi aralarında ve halkın desteği ile yardım topladıklarını bunları Elazığ ve Malatya’ya ulaştırmak istediklerini söylediler. Aksu Belediyesi’nden gelen yardımları depremden çok etkilenen Olgunlar Mahallemizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Elazığlı hemşerilerim adına Aksu Belediyesine ve Aksu halkına teşekkür ediyorum. Allah yardımlarını kabul etsin.” dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları