https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

DYP ANTALYA İL BAŞKANLIĞI 23 NİSAN'DA ÇOCUKLARA BALON VE BAYRAK DAĞITTILAR

Doğruyol partisi Antalya il Başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara balon ve bayrak dağıtarak çocukların bayramını kutladı.

23.04.2019 14:23 tarihinde yayınlandı 242 defa okundu 0 defa yorumlandı
DYP ANTALYA İL BAŞKANLIĞI 23 NİSAN'DA ÇOCUKLARA BALON VE BAYRAK DAĞITTILAR
  DYP Genel Başkan Yardımcısı Cevdet DÖNMEZ başta olmak üzere Antalya İl Başkanı Oktay KALAYCI , İl Başkan Yardımcıları, İl Kadın Kolları Başkanı Fatma IŞIKLAR , DYP Muratpaşa ilçe Başkanı Mehmet HANCI  kutlamalara katıldılar.
  DYP Genel Başkan Yardımcısı Cevdet DÖNMEZ;  ''23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Çocuklarımızı Mutlu Etmek ve Bayramlarını kutlamak için biz partililer olarak bugüne özel bir sürpriz yaparak geleceğimiz olan Çocuklarımıza Balon ve Bayrak dağıtarak onların mutluluklarını paylaştık, Ne Mutlu bizlere dünyada eşi benzeri olmayan bir lidere sahip olduk. Dünyada  çocuklara özel bir günü bayram ilan eden Atamızı’da burada saygıyla anıyor onun kurmuş oldugu ilkeleri kalbimizde yaşatıyor ve koruyoruz ''diyen DYP Genel Başkan Yardımcısı Cevdet DÖNMEZ  Atamızın söylemiyle  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE  sözü ile konuşmasına  son verdi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları