https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

DURMUŞ ALİ ARSLAN; GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ

31 Mart seçimlerine son günler kala Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ile Büyük Güzelyurt Mitinginde vatandaşa seslenen Arslan, ''Gümbür gümbür geliyoruz. Açık ara öndeyiz. Gittiğimiz her yerde bunu görüyorum. 1 Nisan sabahı İYİ Parti güneşi Aksu'ya doğacak altı okun desteğiyle.”dedi.

29.03.2019 15:49 tarihinde yayınlandı 288 defa okundu 0 defa yorumlandı
DURMUŞ ALİ ARSLAN; GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ
Millet İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan, konuşmasına  ''Bu çocuk yabancı'' söylemlerine yanıt vererek başladı.
1 NİSAN SABAHI İYİ PARTİ GÜNEŞİ AKSU'YA DOĞACAK
“14 yıldır Isparta'da çalışıyorum. Dediler ki ''Bu çocuk yabancı.'' Benim yerim yurdum, atam, ötem bellidir. Ispartalı, Diyarbakırlı olsam ne değişir? Hepimiz bir bütünüz. Engelleri aşa aşa, darbeleri yiye yiye geldik. Çok bedel ödedik. Bir sürü operasyonlara maruz kaldık. Hala da kalmaktayız. Yeğenimizi kaybettik bu uğurda. Ama acılarımızı seçim sonuna bıraktık. Çünkü Aksu bizi çağırıyor hizmet için. Şahsıma ve arkadaşlarıma yönelik bir sürü algıları aşa aşa geldik. 23 yıllık memuriyet hayatımda zerre kadar leke bulsunlar her şeye hazırım. Ama her türlü hakareti ediyorlar. Yarın öbür gün hazırlıklı olun daha da büyük hakaret edecekler. Biz daha da büyüyeceğiz. Gümbür gümbür geliyoruz. Açık ara öndeyiz. Gittiğimiz her yerde bunu görüyorum. 1 Nisan sabahı İYİ Parti güneşi Aksu'ya doğacak altı okun desteğiyle.”
 İMARIN DURUMU ORTADA
Yönetimde ilerlemek için medeniyeti okumak gerekir . 5-10 yıl sonra ne olacağını bilmemiz gerekir. Bunu bilmek için de dünyada, diğer belediyelerde neler oluyor bunları çok iyi algılamak lazım. Böyle gelmiş böyle gider diyemeyiz. Nefsine yenilen, kendi ailesine bile dürüst davranamamış insanlara belediyeyi teslim edemeyiz. Dürüstlük edebiyatı yapıyorlar. Güzelyurt'un dikim denen ormanlık kısmında ağaçları kesmeye başladılar. Petrol, otel yapacaklar. Bizim ormanımız olacak başkasının ormanı. Öyle alladılar pulladılar ki. İşte imarın durumu ortada. Bize bu toprakları layık görmüyorlar. O yüzden toplu konutu özendirmek için bir sürü parseli bir araya getirmişler. 40 yıllık sorunu çözdüklerini söylüyorlar; ama çözemezler. Çünkü iyi niyetli değiller. Belediye yönetimine geldiğimizde bu sorunları sizin istediğiniz gibi çözeceğiz.”
Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan’ın konuşması öncesinde projelerini anlattığı videoların kamera arkası yayınlandı. Başkan Adayı Arslan’ın kamera arkasındaki samimi ve eğlenceli tavrı Aksuluların yüzünde tebessüm oluşturdu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları