https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

DÜNYA MUTFAĞINI AKSU'YA GETİRDİ

Piri Paşa Kahvecisi Aksu Şubesi Aksu'ya yenilik katmaya devam ediyor. Açıldığı günden bugüne Aksu'ya ilkleri getiren Piri Paşa Kahvecisi, Dünya Mutfağı'nı da Aksu'ya getirdi.

04.12.2019 11:48 tarihinde yayınlandı 239 defa okundu 0 defa yorumlandı
DÜNYA MUTFAĞINI AKSU'YA GETİRDİ
   2017'de Aksu'nun ilk kafesi olarak faaliyete açılan ve açıldığı günden bugüne Aksu'ya ilkleri getiren Piri Paşa Kahvecisi Aksu Şubesi kahve ile başlayan serüvenine, doğum günü ve özel kutlamalar,  ücretsiz maç keyfi ve son olarak Dünya Mutfağı'nı da ekledi. Dünya Mutfağı'ndan lezzetleri Aksu halkına sunmaya başlayan Piri Paşa Aksu Şubesi  sabah 8'den akşam 02'ye  kadar Aksululara hizmet etmeye devam ediyor.
   Piri Paşa Kahvecisi Aksu Şubesi işletmecisi Ali Ürküt, Aksu'nun her zaman yeniliğe ihtiyacı olduğuna değinerek ''Amacımız Aksu'lulara hizmet etmek, sadece kahve ve çay bir yere kadar Aksu'ya ilkleri getirmek bizim için çok keyifli. Her zaman topluma uygun yenilikler yapmaya çalışıyoruz. En son ücretsiz maç konseptini çıkarmıştık şimdi yine maç keyfini Dünya Mutfağı ile birleştiriyoruz. Bu lezzetler  tadıldığında eminim herkes Dünya Mutfağı'na daha fazla ilgi duyacaktır.''dedi.
Piri Paşa Kahvecisi Aksu Şubesi'nde Dünya Mutfağı'nın yanında çorba çeşitleri, sütlü tatlılar, pizza çeşitleri, aperatif çeşitler ve serpme kahvaltı gibi onlarca çeşit yemek bulunabiliyor.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları