https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

DİYETİSYEN SARITEKELİ 1 YILDA AKSU'YU 1 BUÇUK TON HAFİFLETTİ

FORMLS Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Danışmanlığı Aksu'da bir yılını tamamladı. Yaklaşık olarak 1 yılda 300 danışan ağırlayan Diyetisyen Melisa Leyla Sarıtekeli Aksu'yu bir yılda 1 buçuk ton hafiflettiğini ifade etti.

16.01.2019 13:27 tarihinde yayınlandı 607 defa okundu 0 defa yorumlandı
DİYETİSYEN SARITEKELİ 1 YILDA AKSU'YU 1 BUÇUK TON HAFİFLETTİ
   Sadece kilo vermek için değil kilo almak içinde danışan kabul ettiğini vurgulayan ve her danışanına teşekkür ettiğini dile getiren Sarıtekeli ''Değişim sürecinde FORMLS Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Danışmanlığını  tercih eden herkese çok teşekkür ederim. Koca 1 yıl su gibi geldi geçti, şimdi fotoğraflara bakıyorum tüm danışanlarım ve geçirdiğimiz süreç hala taze zihnimde. Önümüzdeki süreçte umarım daha çok kişinin hayatına dokunabilirim. ''dedi.
''GURUR DUYUYORUM''
   Baba memleketinde ofis açma fikrinin okul yıllarından itibaren aklında olduğunu dile getiren Sarıtekeli ''Aksu’da ofis açma fikrim olduğunda birçok kişi hayır dese de danışanlarımı tanıdıkça ve onlarla azimli, disiplinli bir süreç geçirdikçe hiç pişman olmadım. Şuan iyi ki burada ofis açmışım diyorum. Aksu'ya yenilik katmamız için hepimizin el birliğine ihtiyacımız var. Bu görüş ile memleketim olan Aksu'yu seçtim ve bugün 1 yıl sonunda gurur duyuyorum. Umarım daha uzun yıllar beraber oluruz.''dedi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları