https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÇÖLYAK HASTALARINA GIDA YARDIMI SÜRÜYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Çölyak hastaları için başlattığı glutensiz gıda yardımı devam ediyor. Glutensiz ürünlere ücretsiz şekilde ulaşan vatandaşlar, Başkan Muhittin Böcek’e teşekkür ediyor.

21.04.2020 11:27 tarihinde yayınlandı 121 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÇÖLYAK HASTALARINA  GIDA YARDIMI SÜRÜYOR
Sosyal belediyecilik anlayışını toplumun her kesimine el uzatarak gösteren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Çölyak hastalarına katkı sağlamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, ömrü boyunca sadece glutensiz gıdalar tüketmek zorunda olan vatandaşlara yardım elini uzatarak, ücretsiz glutensiz gıda desteği sağlıyor. Büyükşehir Belediyesi Aşevi’nde hazırlanan glutensiz ürünlerden oluşan gıda paketleri, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı personeli tarafından başvuruda bulunan ihtiyaçsahiplerinin evlerine teslim ediliyor.
FARKINDALIK ARTTI
Belediyenin kendilerine sağladığı destekten duydukları memnuniyeti dile getiren Çölyak hastası vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyemiz ekonomik değeri yüksek glutensiz bize ücretsiz gönderiyor. Daha önce de Çölyak hastaları vardı ama bir farkındalık yoktu. Muhittin Böcek sayesinde bu farkındalık daha da arttı, bizlere gıda yardımlarına kadar ulaştı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları