https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÇOCUK OYUN PARKLARINA TEMİZLİK TALEBİ

Mart ayında ülkemizde başlayan Covid-19 virüsü aylardır çocukların evde kalmasına neden olmuştu. Yasakların kalkmasıyla birlikte kısa zaman aralığında oyun parklara giden çocuklar artık oyun parklarına da çıkamıyorlar.

16.09.2020 13:13 tarihinde yayınlandı 73 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÇOCUK OYUN PARKLARINA TEMİZLİK TALEBİ
Mart ayında ülkemizde başlayan Covid-19 virüsü aylardır çocukların evde kalmasına neden olmuştu. Yasakların kalkmasıyla birlikte kısa zaman aralığında oyun parklara giden çocuklar artık oyun parklarına da çıkamıyorlar.Parkların çöplerinden ve gerekli temizliğin yapılmamasından yakınan bir mahalle sakini Whatsapp Haber Hattımız aracılığıyla Aksu Belediyesi  temizlik ekibinden, temizlik konusuna daha özenli yaklaşmasını ve temizlik yapılmasını talep etti.
Whatsapp Haber Hattımıza gelen mesaj şu şekilde;
"Cihadiye Mahallesindeki çocuk oyun Parkı pislikten geçilmiyor. Bu pandemi döneminde herkes temizlikten bahsederken, çocuk parkı pislik yuvasına dönmüş. Çocuklarımızı çoğu zaman parka götürmek istemiyoruz. Parkın hali içler acısı. Belediye yetkililerinin bu konuya duyarlı olmalarını bekliyoruz. Pandemiden dolayı çocuklarımızı 10 dk parka götürüyoruz pişman oluyoruz. Lütfen bu dönemde belediye temizlik ekibi daha titiz olmalı. Ve yine çocuk parkına genç erkeklerin girmeleri uygun değil. Çocuğu olmayan cocuk parkını kafe bahçesi gibi kullanıyor. Bu konu hakkındada denetim yapılsın."

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları