https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÇINAR FIRIN VE KAFE AÇILDI

Aksu'da hem fırın hem de kafe olarak hizmet vermeye başlayan Çınar Fırın ve Kafe açıldı. Aksuluların yeni adresi olacak mekanın açılışını işletmeciler Salim Boz, Durmuş Karataş ve Antalya Kent Tarihi Ve Tanıtımı Dairesi Başkanı Durmuş Ali Arslan yaptı.

18.10.2019 16:04 tarihinde yayınlandı 1429 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÇINAR FIRIN VE KAFE AÇILDI
   Aksu'da  hem fırın hem de kafe olarak hizmet vermeye başlayan Çınar Fırın ve Kafe açıldı. Aksuluların yeni adresi olacak mekanın açılışını işletmeciler Salim Boz, Durmuş Karataş ve Antalya Kent Tarihi Ve Tanıtımı Dairesi Başkanı Durmuş Ali Arslan yaptı.
  Dualarla açılan  Çınar Fırın ve Kafe'nin açılışına Kent Tarihi Ve Tanıtımı Dairesi Başkanı Durmuş Ali Arslan, Aksu ve Antalya Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Ramazan Özen, Aksu Belediyesi meclis üyeleri Aksu Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
  İşletme sahipleri Salim Boz ve Oktay Karataş Aksuluların yeni adresi olacaklarını kaydettiler. Çınar Fırın ve Kafe hakkında bilgiler veren Boz ve Karataş ''Aksu'nun böyle bir yere ihtiyacı olduğunu düşünerek işletmemizi açtık. Aksulular burada odun ekmeğinin yanı sıra tatlı çeşitleri, kuru ve yaş pasta, börek ve kahvaltı tabağı  gibi çeşitleri de bulabilecekler.  Aksulular Çınar Fırın ve Kafede toplu kahvaltı günleri düzenleyebilirler. İlerleyen zamanlarda Aksu halkına hizmet anlamında güzel şeyler katacağımızı düşünüyoruz. Aksu'ya hizmet etmek için bugün tüm dostlarımızla birlikte açılışımızı yaptık. Başkanlarımıza, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ederiz.''dediler.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları