https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

CİHADİYE İLKOKULU HİJYEN TEDBİRLERİ İLE BAŞLADI

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) yüz yüze eğitime geçiş planlamasının ikinci aşamasında ilkokul 2, 3, 4. sınıflar, 8. ve 12. sınıflar, lise hazırlık sınıfı öğrencileri ile özel gereksinimli öğrenciler yüz yüze eğitime başladı.

14.10.2020 12:38 tarihinde yayınlandı 212 defa okundu 0 defa yorumlandı
CİHADİYE  İLKOKULU  HİJYEN  TEDBİRLERİ  İLE  BAŞLADI
   7 ay sonra yüz yüze eğitime başlayan öğrenciler derslerine çok kısa sürede adapte oldular. Geçtiğimiz yıllarda Aksu'nun en temiz okulu seçilen Cihadiye İlkokulu, pandemi döneminde de aynı titizlikle eğitim öğretim hayatına devam ediyor.
Cihadiye İlkokulu Müdürü Bayram Kaya "Okulumuza girişlerde HES kodu alıyoruz, öğrenci, öğretmen, çalışan ve misafirlerimizden bu kodu alıyoruz. Sosyal mesafeye ve maske kuralına dikkat ediyoruz. Öğrencilerin sınıf içerisindeki dezenfektan, maske ve oturma düzenlerini kurallara uygun şekilde ayarladık. Okulumuz günlük  rutin temizliğin dışında haftada iki kez ilaçlanıyor."dedi.
  Müdür Kaya, bahçe temizliğine de özen gösterdiklerini belirterek Milli Eğitim Bakanlığının her okula bir ağaç projesini de gerçekleştirerek iki ağaç diktiklerini ifade etti. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları