https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÇETİN OSMAN BUDAK; ALGI YÖNETİMİNE İTİBAR ETMEYİN

Bir dizi ziyaret için Aksu’ya gelen CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, DSP Adayı İsa Yıdırım’a destek diyerek basın açıklaması yapanlara ve kamuoyuna açıklamalarda bulundu.

24.03.2019 19:18 tarihinde yayınlandı 560 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÇETİN OSMAN BUDAK; ALGI YÖNETİMİNE İTİBAR ETMEYİN

Budak;’’Algı yönetimi ile Cumhuriyet Halk Partisinin üyeleri, delegeleri yanımda diyenlere kimse itibar etmesin. Burada Aksulu kardeşlerimizin desteği ve  Allah’ın izniyle belediye başkanlığı seçimlerini alma yolunda ilerliyoruz.’’dedi.


Budak, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü.

‘’Biz bugün Aksu’da sahayı dolaşmaya geldik. Görüyoruz ki İttifak adayımız burada bu işi bitirmiş. Onun dışında AK Partili Aksu belediyesinin burada ne iş yapmış keşif yapalım dedik. Tüm köyleri dolaştık gezdik. Ak Parti’nin yaptığı hastanenin temel atma töreni  görkemli bir şekilde gerçekleşmiş. Antalya’da olan çukurlardan biride Aksu’da hastane temeli diye atılan yerde tabelalar sökülmüş, burda harç bitmiş yapı paydos. Devletin gücü burada bir hastane yapmaya yetmez mi burada vatandaşın hastane yatırımı ile olan beklentisi yerle bir edilmiştir.  CHP ve İYİ Parti arasında yapılan Millet İttifakı tek yürektir. Bugün bir yerlerde bazı açıklamalar olduğunu duyuyorum. Buna kimse itibar etmesin. CHP ve İYİ Parti’nin meclis üyeleri CHP’nin ilçe başkanı ve üyeleri burada. CHP burada ittifak yapmıştır ve İYİ Parti adayı Durmuş Ali Arslan’la yoluna devam etmektedir. Algı yönetimi ile Cumhuriyet Halk Partisinin üyeleri, delegeleri yanımda diyenlere kimse itibar etmesin. Burada Aksulu kardeşlerimizin desteği ve  Allahın izniyle belediye başkanlığı seçimlerini alma yolunda ilerliyoruz.’’dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları