https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

CEBECİ YENİDEN BAŞKAN

2018 yılının Aralık ayında AK Parti Aksu İlçe Başkanlığı görevine atanan Tevfik Fuat Cebeci, tek listeyle girdiği 5. Olağan Aksu ilçe Kongresi'nde delegelerin oylarını alarak yeniden ilçe başkanı seçildi.

16.09.2020 13:11 tarihinde yayınlandı 75 defa okundu 0 defa yorumlandı
CEBECİ YENİDEN BAŞKAN
Kongrede konuşan İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci "İlçe teşkilatı olarak belediyemizle beraber her zaman birlikte hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızla bir olarak sorunları çözüme kavuşturuyoruz. En başta Sayın Cumhurbaşkanımız, bakanlarımız, milletvekillerimiz, il başkanımız ve belediyemizle bir olarak, Cumhurbaşkanımızın milletin sorununu kendi sorunu olarak görüp kanunsa kanun, çözümse çözüm diyerek Aksu'da Çalkaya sorununu çözdük. Atatürk Mahallesi'ndeki problemleri belediyemizle il başkanlığımıza aktardır ve yine oradaki mahalle sakinleri de tapularına kavuştular. "dedi.
KONGRELER TAZELENME ZAMANLARIDIR
Kongrelerin tazelenme zamanları olduğunu dile getiren Başkan Cebeci, "Kongrelerin kaybedeni olmaz. Bu zamanlar tazelenme zamanlarıdır. Bu kongre ile birlikte 2023'e sağlam bir şekilde tek vücut olarak hareket etme zamanlarımızdır. "dedi.
BELDE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR
 2001 yılından bu güne kadar gerek belde başkanlığı yapmış gerekse yönetim kurulunda bulunmuş herkese teşekkür ederim. Aksu'nun bugünlere gelmesinde hepsinin büyük katkıları vardır."dedi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları