https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BÜYÜKŞEHİR’DEN VATANDAŞA ÜCRETSİZ EKMEK

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatı ile 2 günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle ihtiyacı olan vatandaşlara ücretsiz ekmek dağıtımı gerçekleştiriliyor.

13.04.2020 15:37 tarihinde yayınlandı 110 defa okundu 0 defa yorumlandı
BÜYÜKŞEHİR’DEN VATANDAŞA ÜCRETSİZ EKMEK
 2 gün sürecek olan ücretsiz ekmek dağıtımında yaklaşık 66 bin ekmek dağıtılması, ihtiyaç halinde sayının artırılması öngörülüyor.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını nedeniyle, 30 büyükşehir ile Zonguldak’ta, 11 ve 12 Nisan tarihlerinde uygulanan 2 günlük sokağa çıkma yasağı kapsamında Antalya’da vatandaşların temel ihtiyacı olan ekmek dağıtımı gerçekleştirilmesi talimatı verdi. Ani gelişen sokağa çıkma yasağı sonucu ekmek alamayan vatandaşlar için zabıta ekipleri refakatinde ücretsiz ekmek dağıtıldı.
TEŞEKKÜRLER BAŞKAN
Mahallelerde yapılan anons ile ekmek dağıtıldığını öğrenen vatandaşlar her türlü sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde belediye görevlilerden ekmeğini teslim aldı.
Ekmek dağıtımından faydalanan vatandaşlar, sokağa çıkma yasağı sonrası ücretsiz dağıtılan ekmek için Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti. Büyükşehir ekipleri, 2 günde yaklaşık 66 bin ekmek dağıtımı gerçekleştirmeyi hedeflerken ihtiyaç halinde sayının artırılabileceğini öngörüyor.
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları