https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BU SEÇİM İTİRAZ MODA

28 gün PKK dediler son iki gün Kürt kardeşlerimiz. Olmadı ama tutmadı yani...

03.04.2019 15:36 tarihinde yayınlandı 566 defa okundu 0 defa yorumlandı
BU SEÇİM İTİRAZ MODA
   Heyecanla beklenen 31 Mart Yerel seçim sonuçları tüm Türkiye'de şaşılası bir hale geldi. Biz seçim ve sonuçlarının bir hafta kadar sürmesini beklerken belli ki bir süre daha sürecek. Başta Ankara ve İstanbul'da sonuçlara şaşıranlar ve sevinenlerin yanı sıra itirazlar büyükşehirlerde halen devam ediyor.  İtiraz edilen şehirlerin arasında Antalya'nın da bulunması ve 19 ilçede seçim kurullarına itirazların yapılmasına anlam verebilmiş değilim. Hatta tramvay seferlerinin ve ücretsiz ulaşım seferlerinin sonlandırılmasına  da anlam veremedim. Su faturalarını düşünüyorum acaba 5 bin litreyi de mi geri aldılar? 
 Söz vermemiş miydi? Antalya kazansın ben kaybederim diye şimdi neden bir bir iptaller geliyor? Yeni başkana kabahat bulanlar düşünmüyorlar mı mazbatası henüz olmayan yeni belediye başkanı ne gibi bir şey yapabilir?
 Mevcut daire başkanları ne güne duruyor?
Ne demiştik?  bu seçim itiraz moda, bakın görün nasıl uğraşacaklar o oylarla...
 Hep kazanılmaz hayatta, insanlar hep uyumaz. Ne diyor İmamoğlu ''Ben bu şehri kucaklaştırmaya geliyorum, barıştırmaya geliyorum.'' adam insanlığın ne durumda olduğunu fark etmiş ki kazanmış İstanbul'u... Ama birileri öyle yapmadı, 28 gün PKK dediler son iki gün Kürt kardeşlerimiz.  Olmadı ama tutmadı yani...
Şimdi de hepimiz kardeşiz. Kazanan hepimiz olduk. Çalışırken de projeden bahsetseniz olmaz mıydı? İlla her lafın arasına çomak sokmak mı gerekiyordu?
İnanmıyor artık millet, kanmıyor.
Uyumuyor...
Yavaş yavaş uyanıyor...

***
Antalya için Büyükşehir Belediye Başkanı olan Muhittin Böcek ve ekibine, Aksumuz için yeniden belediye başkanı olan Halil Şahin'e ve ekibine de hayırlı olsun diyorum. Diğer adaylarımızda aslında kaybetmediler hepimiz görüyoruz ki sevilen ve sayılan isimler oldular.
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları