https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BİZ ALPERENLERİZ

BBP’nin son yerel seçimde Aksu Belediye Başkan Adayı olan Selahattin Davazlı, Alperenler olarak koronavirüsle mücadele kapsamında bir yandan vatandaşlara maske dağıtımı yaparken, bir yandan da sahipsiz sokak hayvanlarına mama ve su dağıtımı yaparak gönüllere dokunuyor.

22.04.2020 11:23 tarihinde yayınlandı 273 defa okundu 0 defa yorumlandı
BİZ ALPERENLERİZ
Kendi çabalarıyla iyilik  hareketine başlayan Davazlı ''Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'da yaşasaydı o da aynı hassasiyette milletin yanında olurdu. Biz Alperenleriz söz konusu vatan ve milletse siyasi görüş makam yada mevkii bizim için arka planda kalır''dedi.
Selahattin Davazlı sözlerine şu şekilde devam etti; ''Biz bu toprakların her karış toprağına ve milletine aşık bir neferiz. Hemşerilerimize steril bir halde maskelerimiz ve eldivenlerimizle hijyen kurallarına uyarak iki gün içerisinde 200 ekmek dağıtımı yaptık. Kendi harçlıklarımızdan şahsi burs paralarımdan keserek Aksu'da seferberlik başlattık. Bu zor süreçte işten çıkarılan hemşerilerimizin aynı zamanda sokağa çıkamayan 20 yaş altı ve 65 yaş üstü elleri nasır tutan dedelerimiz, emmilerimiz ve ninelerimizin yardımına gönüllü alperen olarak koşmaktayız. Bu zor süreçte aynı zamanda sokak hayvanlarımıza mama ve su dağıtımı yapmaya devam ediyoruz. Gönül seferberliğimizi hep beraber atlatacağız. Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'da yaşasaydı o da aynı hassasiyette milletin yanında olurdu. Ondan aldığımız Alperen ruhunun gücüyle ne imkanlar varsa gücümüz nereye kadar yeterse milletimize hep destek olacağız. Yaptığımız yardımlar devam edecektir. Bizlerin amacı gönüllere dokunmak. Bizler Türk vatandaşı olarak komşusu açken tok yatanlardan değiliz. Herkesin gördüğü gibi amacımız reklam değil. Bizim en büyük ödülümüz duadır. Bize dua eden teyzelerimizden Allah razı olsun.Çorbada bizimde tuzumuz olsun diyen iş dünyasından bir kaç firma ve çiftçi dostlarımızda desteklerini açıkladı. Hepsi arayarak bizde size destek olmak istiyoruz diye tebrik ettiler. Onlarla beraber gücümüzü birleştirip ileriki günlerde de gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. Çiftçi arkadaşlarımızın yardımlarıyla beraber ihtiyacı olan ailelere yaş sebze desteği ve yardım kolileri dağıtımı yapacağız. İyilik hareketini başlattığımız için yol arkadaşlarım ve şahsımla gurur duyuyorum.''dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları