https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BEKİR ÖDEMİŞ VE GÜZEL İŞLER

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanı Bekir Ödemiş, daha önce Ürgüp Belediye Başkanlığı ve Ankara Gölbaşı Başkan Yardımcığı görevlerinde bulundu. Bu kritik göreve atandığı günden beri çeşitli işlere imzasını attı.

27.12.2019 15:06 tarihinde yayınlandı 329 defa okundu 0 defa yorumlandı
BEKİR ÖDEMİŞ VE GÜZEL İŞLER
      Bekir Ödemiş 1959 yılında  Nevşehir-Ürgüp'te doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1995 yılında Türkiye Orta Doğu Amme İdaresinde yüksek Lisans derecesi aldı. Ödemiş'in, ''Yerel Yönetim yerinden Yönetim Büyükşehir Belediyesi ve Uygulamaları adlı eseri bulunuyor. Ayrıca, Türk Alman Bilimsel Araştırmalar Vakfı'nın (TAVAK) kurucusudur. 
          Erciyes Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi dersleri veren Ödemiş evli ve bir çocuk babasıdır. 
         Sanat ve sanatçının da her zaman yanında olan Ödemiş, sanat sokağı haline gelen Ankara Kalesi içinde çalışmalar yapıyor.
          Ankara Kale Önü Meydanı yaklaşan 27 Aralık ve  yeni yıl kapsamında bayraklarla süslenenerek ışıklandırıldı..Eksik kalan peyzajlar tamamlandı. Kaleye çıkan Can sokak beton çiçekliklerle bölünerek trafik rahatlatıldı. Kale meydenında ve çevresinde tarihi dokuya uygun olmayan reklam tabelaları esnafla görüşülerek kaldırıldı.
           Kale'de yaşayanlar, sanat galerileri ve ziyaretçiler adına Bekir Ödemiş'e teşekkür ederiz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları