https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BBP'NİN EN GENÇ ADAYI AKSU'YA TALİP

Büyük Birlik Partisi Aksu İlçe Teşkilatı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Aksu'da bizde varız dedi.

31.01.2019 09:48 tarihinde yayınlandı 1529 defa okundu 0 defa yorumlandı
BBP'NİN EN GENÇ ADAYI AKSU'YA TALİP
  Belediye başkan adaylarının netleşmesi sonucu Aksu'da aday çıkaracaklarını ifade eden BBP İlçe Başkanı Hasan Elçi, Aksu'ya siyasette cesaret getirdiklerini ifade ederek kendilerine kurtarıcı aramadıklarını ve başka bir logo altında siyaset yapmayacaklarını dile getirdi.

AKSU'DA MİLLİYETÇİ BİR ADAY YOK        
  Başkan Elçi, ''BBP olarak Aksu'da aday çıkarmamızın en büyük faktörü Aksu'da milliyetçi bir aday yok. Biz Türk milliyetçisi olarak kendimize kurtarıcı aramıyoruz. Bizim ekibimizdeki her genç devlet yönetebilir. Bu ekolü gençlerimize aşıladık. Biz gençlerimize bütün desteğimizi sağlıyoruz.  Para ile rant ile bir işimiz yok. Yıllarca kısık siyasetten bıktık. Yeni nesil çok güçlü geliyor. bu devletin Türk çocuklarına ihtiyacı var. Aksu'da Selahattin başkana güveniyoruz.''dedi.

DAVAZLI; ''Bizler başı dik Türk milliyetçileriyiz kimsenin logosunun altında siyaset yapmayız''
   Seçilme yaşının 18'e indirilmesi ile 20 yaşında olan Selahattin Davazlı, belediye başkanlığı görevini layıkıyla yapacağına değinerek kendini ve amacını gazetemize anlattı.
Selahattin Davazlı''Aksu'nun çiftçi çocuklarındanım, yıllarca Hacıaliler Mahallesi'nde çiftçilik yaptık. Atam Fatih Sultan Mehmet'in, Genç Osman'ın ruhu ile Türkiye'nin en geç belediye başkan adaylığına aday oldum. Gençlerin burada korkmamasını siyaset ve politikaya girmesini istiyoruz. Halkımızı ayırmadan CHP, AK PARTİ, MHP, İYİ PARTİ ve DSP'lisini kucaklamak için buradayız. Bizler başı dik Türk milliyetçileriyiz kimsenin logosunun altında siyaset yapmayız. Kendi adayımızı kendimiz çıkarırız bu yolda ve bu uğurda da emin adımlarla devam edeceğiz.''dedi.
  Proje kapsamında önceliğin üretim ve çiftçi olduğunu vurgulayan Davazlı '' Adaletli bir şekilde belediye yöneticiliği yapacağıma inanıyorum. İlk amacımız çiftçiyi kalkındırmak üretemeyen toplum yok olmaya mahkum bir toplumdur. Kendimi bildim bile sporla ilgileniyorum sporda Aksu'dan Dünya şampiyonu çıkarmak istiyoruz. Aksu'yu köy görüntüsünden çıkaracağımıza eminim. Aksu'nun çarpık yapılaşmasını düzelteceğiz. Birçok projemiz çizim aşamasında, genç  ekibimizle birlikte emin adımlarla yürüyeceğiz. ''ifadelerini kullandı.
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları