https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BBP ADAYI DAVAZLI; ÖĞRENCİ BURSLARIMLA SİYASET YAPTIM

Büyük Birlik Partisi Aksu Belediye Başkan Adayı 31 Mart seçimlerine son 4 gün kala açıklamalarda bulundu. Davazlı, sürecin çok zor geçtiğini ve öğrenci bursları ile seçim çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

27.03.2019 13:00 tarihinde yayınlandı 294 defa okundu 0 defa yorumlandı
BBP ADAYI DAVAZLI; ÖĞRENCİ BURSLARIMLA SİYASET YAPTIM
   Aksu için çok çalıştıklarını, BBP logosunu ve bayrağını  bırakmadan siyaset yaptıklarını dile getiren Davazlı; ''Diğer partiler gibi büyük bütçelerimiz olmadı. Öğrenci burslarımla seçim çalışmalarını sürdürdüm, sağ olsun bütün Aksu halkı beni bağrına basarak kendi oğlu gibi gördü taktir ettiler. BBP'ye hizmet eden emeği geçen herkese minnettarım. İlçe Başkanımız Hasan Elçi'ye logomuza ve bayrağımıza sahip çıktığı için çok teşekkür ederim. Biz milliyetçiliğin ön planda olduğu bir seçim çalışması yaptık. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u feth ettiği yaşta olmama rağmen partimizin sancağını en iyi şekilde taşıdığıma inanıyorum.''dedi.
  BBP Aksu İlçe Başkanı Hasan Elçi, sandığa adayı getirmenin çok zor olduğunu vurgulayarak ''Biz inandığımızdan dönmedik her zaman Muhsin Yazıcıoğlu ruhuyla hareket ettik. Ve inanıyorum ki sandıktan emeklerimizin, çalışmalarımızın karşılığını alacağız.''dedi.
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları