https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKENT'TE SOKAKLAR RENKLENDİ: TİŞÖRTLÜ ''KORONAVİRÜS'' FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi, artan Covid-19 vakalarına dikkat çekmek için başkent'in 5 noktasında, ''Coronavirüse Dikkat! Maske-Mesafe-Temizlik'' yazılı binlerce tişört ve maske dağıttı.

10.09.2020 14:49 tarihinde yayınlandı 59 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKENT'TE SOKAKLAR RENKLENDİ: TİŞÖRTLÜ ''KORONAVİRÜS'' FARKINDALIK ETKİNLİĞİ
      Başkentlilerin yoğun olarak kullandığı AŞTİ, Dikimevi ANKARAY İstasyonu, Batıkent Metro İstasyonu ile Hacı Bayram-ı Veli Camii önü ve Güvenpark'ta dağıtılan tişört ve maskelere çok ilgi gösterildi. Tişört dağıtımının bir hafta boyunca devam edeceği belirtilirken, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'da konu ile ilgili olarak sosyal medyada yaptığı açıklamada ''Gelin tişörtlerimizi gönüllü olarak üstünüzde taşıyın, hep birlikte salgınla mücadelemizi güçlendirelim'' çağrısında bulundu.
       Etkinliğe Kızılay Güvenpark'ta katılan Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Koç, ''Dağıtılan tişörtler ile farkındalık oluşturmak istiyoruz. Hızla artış neticesinde tüm önlemlerimizi ikiye katladık.Yanımıza belediyemizin doktorları ve iş sağlığı güvenliği uzmanlarımızı alarak iş yeri denetimleri yapıyoruz. Vatandaşlarımıza maske ve dezenfektan desteğinde bulunuyoruz, maskelerini sürekli olarak takmaya ve kişisel temizliğe uymalarını tavsiye ediyoruz. Birlikte başaracağız ve '6 Milyon Tek Yürek' Ankara'yı bu illetten kurtaracağız. diye konuştu.
        Kampanyaya destek vererek dağıtılan tişörtleri giyen 7'den 70'e her yaştan Başkentli ile renkli anlar yaşandı.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları